Cena plynu

A co opravdu ušetřit a nejen se denně u stolu o úsporách bavit? Mluvit je vždy jednodušší. Ale přejít od slov k činům může pěkně bolet. Vzdát se trochy pohodlí bývá pro mnohého šetřílka neskutečný problém, ale přejít k jinému dodavateli plynu může každý.

Nejlevnější plyn

Pokud si ráno zapínáte počítač a večer vypínáte, máte prostředek úspor celý den k dispozici. Stačí se podívat na porovnání cen elektřiny, ceny plynu a doložit známými domácími údaji. A hned víte, že chybami se člověk učí a mluvením nic nezíská. Změna dodavatele elektřiny je tak nezbytná, že by vás to mělo skutečně zvednout ze židle.

Dodavatelé zemního plynu

Určitě máte nejméně deset dodavatelů zemního plynu ve svém kraji. Mnozí by vás rádi nalákali, ale vy se jen o úsporách bavíte. Jejich nabidky jsou ale nízké a zachrání vám několik tisíc korun. Přitom můžete zůstat u řečí a jen si vyplnit online dotazník, odeslat s žádostí o převedení k novému odběrateli a u stolu se záhadně a lišácky usmívat.

Dokázali jste ušetřit a nestálo to ani žádnou námahu. Nový dodavatel plynu jen přijal vaši žádost. Smlouvu vypoví, tarif nastaví, nového odběratele si váží a přístí faktury budou zase o něco menší. A vaše peněženky tlustší a diskuze o ušetření zmizí ve víru dějin. Ušetřit se dá skutečně od rodinného stolu.