Dodavatelé zemního plynu

Tisíc korun za hodinu by byl jistě slušný příjem. Kdo by jej nechtěl. Realizovat takovou výplatu se podaří jen politikům nebo domácnostem se správně zvoleným plynovým tarifem. A domácnosti ani nemusejí riskovat nepřízeň voličů a sledování novináři.

Nejlevnější plyn

Šetření nepatří k oblíbeným slovům v domácnostech. Rozpočty většiny domácností jsou napjaté jako struny. Prasknout mohou velice snadno, a tak si na plynových spotřebičích mnozí utahují kohoutky. Zbytečně tak stráví víc času za plotnou místo, aby si nadělili alespoň jednu hodinu báječného platu a kohoutky zase roztočili na nejvyšší stupeň.

Srovnání cen plynu

Levný dodavatel plynu nemusí být ten, který je napsán na faktuře. Změna dodavatele plynu může být také omylem, a proto existuje porovnání cen plynu. K ušetření několika tisíc korun pomůže jen údaj z faktury, který obsahuje spotřebu a vybraný tarif. Tyto dva údaje se vloží do formuláře a kalkulačka plynu zapracuje za vás.

Kdo by nechtěl mít tisíc za hodinu. Dodavatelé plynu jsou různí a někteří vám tuto částku sami nabízejí. Protože by bylo těžké se orientovat ve všech nástrahách výpočtů, stačí si jen přesně zadat kraj a několik údajů. A potom není těžká ani změna dodavatele plynu na nejlevnějšího. A tím je ani ne za hodinu tisícikoruna doma.

Přidat kometář

Váš email se nebude zobrazovat. Jsou vyžadovány pole s *

*